3 nowatorskich Włamania do włosów, o których każda kobieta powinna wiedzieć

0
108

3 nowatorskich Włamania do włosów, o których każda kobieta powinna wiedziećWiesz, jak u niektórych ludzi jest tylko wspaniałe włosy, cały czas i nigdy nie są pomijane z kosmykiem?
Na szczęście, jej bujne loki nie wszyscy błogosławieni mieszków włosowych, które produkują idealnie sprężyste i dobrze wygięte włosy. alleshabe niesamowite włosy;

Jeśli masz włosy, które stają się gładkie, miękkie, tłuste, kręcone i nigdy nie wyglądają tak, jak chcesz, oto trzy wskazówki, które fryzjerzy przysięgają, gdy dostają swoje włosy szczególnie pełne, miękkie i sprężyste.

1. Podwójny Końcowej Fazie Swojego Szamponem

Umyć, spłukać, powtórzyć.

2. Peeling skóry głowy

Podobnie jak twarz i ciało, skalp korzysta również z peelingu.

3. Temu myć

Niektóre rzeczy automatycznie podążają za innymi, a my nigdy się nie poddajemy w wątpliwość ich-na przykład, klimatyzacja do szamponu.

Twój fryzjer nie tylko pozostawia twoje włosy, ale i ponosi dużą odpowiedzialność. Czas, aby trochę lepiej poznać rzemiosło ludzi, którym ufasz swoim Schopf! Higieniczne totalne kataklizmy, najbardziej irytujące i obrzydliwe choroby głowy – niektóre rzeczy on ci dokładnie nie powie.

Na szczęście, istnieje reddit! tutaj styliści i fryzjerzy mówią o szarym swoim zawodzie.

Klienci, którzy nie wiedzą, czego chcą,
„Niektórzy ludzie przychodzą do salonu i mówi: „tu jest praca”, w tym ja naprawdę nie mam pojęcia, co robić. Wtedy muszę zadać pytania dotyczące stylu życia, preferencji, poprzednie fryzury, porządek dnia, itp. Przynajmniej wyobrażenie o tym, co ci się podoba, a co nie, jest bardzo przydatne.”

Na szczęście, istnieje reddit! tutaj styliści i fryzjerzy mówią o szarym swoim zawodzie.

Zdjęcia fryzur przydatne tylko warunkowo.
„To brzmi naprawdę oczywiste, ale ja nawet nie mogę powiedzieć, jak często ludzie przynoszą obraz i mówią:” chcę, ale chcę, aby kucyk inaczej, a etapy krótszy, ale nie ciąć zbyt wiele!”Nie bardzo przydatne.”- ouijabore

„Obrazy są przydatne, gdy masz pewne pomysły. Tym nie mniej, należy pozostawić profesjonalistom, aby powiedzieć, czy to pasuje czy nie. U niektórych ludzi jest absurdalne pomysły o tym, jak powinny wyglądać ich włosy, tylko dlatego, że myślą, że wtedy będą wyglądać jak modelka na zdjęciu. Ja tak często spotkałem się z tym.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here