8 Zębów, Białe Zęby Dla Pięknego Uśmiechu

8 Zębów, Białe Zęby Dla Pięknego Uśmiechu8 dodatkowych-biały i bezpieczny kroki do promienny uśmiech.

Systematyczne czyszczenie po każdym posiłku

Dokładne rozczesywanie, nie mniej niż trzy minuty, to pierwszy odruch, aby mieć zdrowy uśmiech : emalia, wszystkie różowe dziąsła. Dobry Zegar? Zegar, klepsydra na rogu umywalka, lub lepiej: czas utworu. Zaczniemy z dziąsłami , nie mówiąc już o wewnętrznych ścian każdego zęba.

Aby sprawdzić jakość czyszczenia? Przechodzimy z języka na zęby, muszą być równe, to jest dobrym znakiem. W przeciwnym razie, dwie krople dewelopera wystarczy, aby odkryć, gdzie deska do krojenia , odpowiedzialność za jasno uśmiech i prawidłowego szczotkowania.

Co dwa dni, optyczne szczotką

Ważne spotkanie? Kolacja w miłość? Te trompe-l ‚ oeil past do zębów są używane : czerwoną pastą, wzbogaconej reflektory i środków, aby pomalować dziąsła, aby wygładzić emalią i sprawiają wrażenie, że zęby są bardziej lśniące.

Czy pasta do zębów z błękitno pigmenty, które produkuje bielszy niż biały efekt.

Dwa razy w tygodniu, szybkie ładowanie

Wyrobami tytoniowymi żółty, kofeina plama , spożytej też. To jest to, co lekarze nazywają powierzchniowego barwienia: łatwo wyeliminować.

Wystarczy mieć szczoteczkę do zębów nici których pokryte złuszczające cząsteczki ścierne pasty na bazie wodorowęglanu lub krzemionki.

W ciągu dnia, retusz

Lakier, guma z wyprofilowanym końcówką, gumka, piłka, narzędzia te pozwalają zachować jasność w ciągu dnia, a zwłaszcza po podaniu barwiących produktów, takich jak kawa, papierosy, czerwone owoce lub Kucharza.

Raz w miesiącu, projekt domu

Raz w miesiącu, projekt domuDwa różne metody mogą być wykorzystane do rozwiązywania „wkładką” plam : samochód z obrotową dyszą, na której niewielką ilość pasty ściernej trafia i przechodzi nad quenotes.

Lub, dwóch z wstępnie dozowanie żelu. Przy tym wyróżnia się bezpieczna stężenie (nie więcej niż 6%) nadtlenku wodoru (nie ścierne wybielające). Przechowywać w ciągu 30 minut. Wynik? Elegancki, czysty, błyszczący efekt.

W piętnaście dni, ambulatoryjne wybielania

To jest silniejsze, leczenie, mocno dozowane w nadtlenku wodoru (do 38%), i odbywa się pod nadzorem lekarza, uderza wewnętrzne kolorowanki: co zębiny. Zasada ? Zamówienie kanalizacji, aby wypełnić roztworem wymiata i do noszenia na noc lub na 30 minut dziennie, w zależności od stężenia.

Obowiązkowe przejście ? Spis zawartości. W przypadku upadku lub podrażnienie dziąseł, dentysta da się „wybielić” zęby: zbyt bolesne. I we wszystkich przypadkach leczenie działa tylko na naturalnych zębach . Od 300 €.

W jednym miejscu, w fotelu

Precyzyjna praca: dentysta zadaje 38% nadtlenku wodoru dla zdrowia zębów, za pomocą strzykawki, po doskonale izoluje dziąsła. I niech to trwa godzinę.

Dla hollywoodzkich uzależnionych uśmiech , ten ostatni może aktywować żel wybielający trzy razy piętnaście minut do ekspozycji, aby zwiększyć ogień.

Następnie zostawiamy kanalizacji i kojący aby emalia dobrze odbudować: nosić trzy noce z rzędu.

Profesjonalne wybielanie może być bolesne (nieprzyjemne odczucia z ciepłą i zimną, ząb wrażenia), a następnie, aby uspokoić ból, dentysta przypisuje opłatek nurofen rodzaju, za jedną godzinę do leczenia i do dwóch dni po. Począwszy od € 500.

Wyjątki, układanie naprawczych aspektów

Wyjątki, układanie naprawczych aspektówCiemnienie zębów, kiedy się uśmiechasz? Ściany cienkie ceramiczne paski, które naśladują emalia i maska jest uszkodzony, szary lub o nietypowym kształcie zęba. Wykonane na zamówienie dla ceramik, fasety poprawiono przywracanie promienny wygląd.

Uwaga, to nie jest bez znaczenia: ząb też wyciąć! Myślę o tym, bo nieodwracalne, ale to może być warte. Począwszy od € 500 jeden.

Jak długie białe?

  • W celu optymalizacji wyników prania, czy to dom, czy profesjonalistą, to wszystko, co musimy zrobić … lub nie.
  • Skalowanie . U dentysty z ściernej pasty lub airpolisher, że projekty wodorowęglan soli i usuwa powierzchniowe przebarwienia.
  • Rzucić palenie . Kontrowersyjna rzecz, aby odpiąć z jednej strony i ponownie stain zęby, prawda?
  • Unikaj produktów, że kolor , 48 godzin po traktowania. Do wyboru: kawa, herbata, czerwone owoce, buraki, musztarda, ketchup, Cola, czerwone wino, sos sojowy.
  • Plecy u swojego dentysty raz w roku. On jest w najlepszej sytuacji, aby przywrócić blask, przepisuje indywidualne odbarwienia roztworu w ciągu dwóch-trzech dni .

Dzięki dr n. Karel, dentysta, Paryż 16 e , A. Implantologii i chirurgii stomatologicznej, Paryż 18 e i C. Эльбаз, dentysta, Paryż 16 e .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here