cena arthrolon w aptece

0
29

cena arthrolon w apteceAnatomia stawu barkowego – to miejsce połączenia ramion, rąk i tułowia. Jest to jedna z części, które wykorzystujemy najbardziej za dzień.

strona producenta – www.arthrolon.pl

Anatomia barku jest dość gęsta. Zawiera on wiele formacji wewnątrz. Dwa ruchomych stawów ciała-kości udowej i stawu barkowego. Ramię stanowi skomplikowaną strukturę. Struktura ta składa się arthrolon   z trzech kości, cztery stawu, 26 listopada i specjalne struktury wewnątrz.

Obojczyk (obojczyk): to kość, która zaczyna się od pierwszego edukacji w matczynym łonie. Ale jego edukacja jest najnowszej kością. Jest to najłatwiejsza złamane kości szkieletowych systemu. W przedniej części ciała powstaje staw z łopatką na zewnątrz i wewnątrz mostka. Liczne mięśni okłady listopadzie.

Łopatka (łopatka): to płaska kość w trójkątnym kształcie. Ciało, w tylnej części. Duża ilość mięśni stycznia. On sprawia, że silny przegub kulowy z kością ręce.

Arthrolon Cena -50%

cena arthrolon w aptece

Kości ramiennej (kość ramienia): to długa kość. Jeśli znajduje się on na dnie z łopatką z góry, to sprawia, że bezpośrednie połączenie z łokciem. Duża ilość mięśni stycznia.

Staw

Акромиоклавикулярный stawu: między obojczykiem i górnej dekolt łopatki. Chrząstki uzupełnione dyskiem. Choć może się poruszać. Integralność stawów obsługiwane spoiwem i kapsułki stawów.

Стерноклавикулярный stawu: między obojczykiem i dekoltu arthrolon  klatki piersiowej. To przyczynia się do spójności między ramieniem i dekoltu. Bony końce pokryte хрящем.

Декапулоторакальный stawu: między łopatką i tylnymi krawędziami. Łopatka sprawia, że stawy w tylnej części żebrami. Staw jest przenoszony poprzez poślizgu. Jest skuteczny w ruchach rąk z ruchem ślizgowym.

strona producenta – www.arthrolon.pl

cena arthrolon w aptece

Гленогумеральный stawu: między łopatką i dekoltu. To połączenie między szerokiej górnej główką kości ręki i wąską częścią dekoltu łopatą kości. Piłka jest połączenie w postaci gniazda. Bark gniazdo, które nie nadaje się do szerokiej głowy, cena arthrolon w aptece ręce, jest obsługiwany elastyczny хрящем, zwanym labrum. Elastyczna struktura gąbki jest najważniejszym efektem tego, że ramię jest najbardziej ruchomym stawem.M. дельтоидеус: to mięsień, który powoduje charakterystyczny stycznia ramię. To podstawowe абдукторная mięsień w ręku. To listopada, który podnosi rękę. To jedyna listopada, która sprawia, że wszystkie ruchy ręki oprócz аддукции. Аддукция wykonuje zadanie opuszczania odwróconego dźwigni. To pomaga machać rękami do przodu i do tyłu podczas spaceru. H. axillaris stymulowane. Скапулан trzyma się wybrzuszenie акромиона.cena arthrolon w aptece

  1. супраспинат: to mięsień, który zaczyna się ruch listopada w ręku. Gdy to nie działa, tylko podnosimy rękę z pomocą drugiej ręki. Po podniesieniu 15 stopni, mięsień naramienny jest aktywna.listopad Ręka nie ma funkcji w ruchu obrotowym.
  2. teres major: Cola-to wydłużenie rotacji wewnętrznej i listopada. Wydłużenie to ruch ręki do tyłu.

Arthrolon Cena -50%

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here