Dieta na przyrost masy mięśniowej, co to jest, jeśli trenujesz na siłowni

0
79

Dieta na przyrost masy mięśniowej, co to jest, jeśli trenujesz na siłowniPlan zasilania w celu zwiększenia wydajności w siłowni i dostępności danego ciała

Dieta na zwiększenie masy mięśniowej: Zasilanie i program, i to jest idealny czas, aby pokazać swoje suche i pewną sylwetka, owoc jednego roku ciężkiej i ciągłej pracy w siłowni, sztywnych diet, do których my nawet nie poddali się na święta; możemy wreszcie cieszyć nas na zakupy, kupując te sukienki, które do kilku miesięcy, po prostu oglądać w gablocie. Jednak, pomimo to, że wykazali wolę i zaangażowanie na lepsze leczenie naszego ciała, nie powinniśmy lekceważyć etap, na którym doszliśmy do celu, do którego zostaliśmy przedrostków. W rzeczywistości, jest to również czas, kiedy musimy utrzymać osiągnięty wynik, a my musimy to zrobić, kładąc duży nacisk na diecie.

Utrzymanie masy mięśniowej

 Dieta na zwiększenie masy mięśniowej: Zasilanie i program

Pewnego dnia, w rzeczywistości, że działalność sportowa stała się stałym w naszym życiu, to po prostu prawidłowe odżywianie, aby zrobić różnicę. Nasz nowy cel-utrzymać lub zwiększyć stan mięśni, zwiększyć wydajność i zrobić to, musisz być bardzo ostrożny w tym, co umieszczamy w naczyniu.

Utrzymanie masy mięśniowej

Jeśli szliśmy dobre jedzenie, a my już stracił kilka kilogramów, najprawdopodobniej, ilość masy mięśniowej jest zużywana będzie mało, zwłaszcza, jeśli jesteśmy również zaangażowani w sport. Wszystko to można ocenić za pomocą specjalnych pomiarów, przeprowadzonych przez specjalistów, takich jak pomiar fałd ciała za pomocą metody fałdy skórnej lub obliczenia masy mięśniowej i tłuszczowej masy, którą przez.

Rola zrównoważonego i prawidłowej diety w czasie odchudzania ma kluczowe znaczenie, ponieważ masa mięśniowa jest tą, która jest najbardziej narażona na niewłaściwe odchudzania. Faktycznie, błąd, który często robi, kiedy zaczynasz dietę DIY, polega na tym, aby wyeliminować z własnego zasilania nie tylko wyrafinowane ziarna, takie jak chleb czy makaron, ale i wszystko to, co stanowi źródło tłuszczu. Często w tych okresach wolą produkty light, myśląc, działać poprawnie, ale, w rzeczywistości, podejście to jest wielki błąd bo często w niedostatku, który zostanie wyświetlony monit, nie są równoważone przez ich prawidłowe współdziałanie, zarówno pod względem witamin i minerałów, co z punktu widzenia błonnika i składników odżywczych dla organizmu. W ten sposób, ciało znajduje się w poważnym niedoborze energii, a po wyczerpaniu rezerw, do których może się połączyć, zacznie spożywać jedyny element, z którego może on uzyskać energię: mięsień.

Efektem będzie to, że stracimy wystarcza, a nie tłustą masę, więc szalę, która spada, da tandetny wynik, właściwie, to dlatego, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.

To również powód, dla którego zawsze zaleca się łączyć sportową aktywność z dietą: tak więc, nawet jeśli masa mięśniowa będzie najmniejszym stopniu dotknięty, uda ci się zachować istniejącą i zwiększyć jej, upewniając się, że aktywujesz procesy lipolizy, które są odpowiedzialne za utratę tłuszczu, to jest naszym głównym celem.

Mięśnie i białka korelacja

Dieta na zwiększenie masy mięśniowej: Zasilanie i program

Jak poprawnie umieścić masę mięśniową?

Oto praktyczny przykład trzydniowego rodzaju żywności, która zawiera cykliczny mechanizm: w dni nauki można liczyć duży udział węglowodanów, co dniach braku aktywności.

Dieta masy mięśniowej: co jeść, aby zwiększyć jej

Jak zrobić dietę, aby zwiększyć i rozwinąć masę mięśniową: oto wskazówki, co jeść, czego unikać i jak się zachować wyniki.

Porozmawiajmy o:

Diety-Dieta na zwiększenie masy mięśniowej – jest to ten rodzaj żywności, który jest idealny dla każdego, kto chce uzyskać stonowanych ciało z wyraźnie określonymi mięśniami, i ważne jest, aby za nim podążać, aby osiągnąć swoje cele. Jest wyraźnie powiązany z określonym intensywnym treningiem (z przeciążeniem) i musi być zbudowany wokół niektórych podstawowych wymagań: zobaczmy Więc, jak to zrobić i jak się zachować wyniki osiągnięte przez długi czas.

 • Podstawowe produkty żywnościowe
 • Że istnieją produkty, których należy unikać
 • Przykład menu
 • Utrzymanie diety
 • Podstawowe zasady

Jest wielu ludzi, którzy dużo trenują w siłowni w ciągu całego roku, ale co oni zerwać większość swoich wysiłków z powodu złego odżywiania, lub nadal nie odpowiedniego rozwoju masy mięśniowej. Wykonanie prawidłowej diety w rzeczywistości jest tak samo ważne jak wykonanie odpowiednich procedur w siłowni: zdaniem ekspertów-kulturystów, wynosi ono około 60-70% przy zwiększeniu masy mięśniowej ciała. Dieta powinna być dobrze specyficzne, bogate w białko, ale nie tylko. Odpowiednio:

 • należy pić więcej niż dwóch litrów wody dziennie;
 • nie trać zbyt dużo czasu między treningiem i jedzeniem;
 • istnieją dwa orzechów dziennie;
 • po treningu masz dwie łyżeczki miodu, a następnie zrobić obiad na bazie białka;
 • zawsze rób sześć posiłków dziennie, zaczynając swój dzień od obfitego śniadania z dużą zawartością białka;
 • należy spożywać 2 g białka na każdy kilogram masy ciała;

eksperci zalecają super whey białko w proszku do łączenia z mlekiem. Przed rozpoczęciem korzystania z suplementów, jednak ważne jest, aby uważnie czytać etykiety i ostrzeżenia, nie przekraczając zalecanych dawek i, tym nie mniej, najpierw pytając o opinię dietetyka.

30 minut przed treningiem należy przyjmować 20 g białka serwatki, co może zwiększyć swój metabolizm w ciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin.

Produkty lepsze i unikać

Fresh milk, strawberry, blueberry and banana drinks on wodeen table, assorted protein cocktails with fresh fruits.

Produkty lepsze i unikać

Fresh milk, strawberry, blueberry and banana drinks on wodeen table, assorted protein cocktails with fresh fruits via Shutterstock

Produkty, których należy unikać, jeśli chcesz zwiększyć i określić masę mięśniową, następujące:

 • alkohol;
 • rafinowane produkty takie jak pieczywo, bogate w cukry i węglowodany;
 • Sahara;
 • dietetyczne napoje (dieta);
 • napoje dla sportowców;
 • nadmierna ilość węglowodanów.

Co do zalecanych produktów wahają się w zależności od rodzaju treningu. Dla cardio działalności, to dobrze:

 • jedz 1 godzinę po rutyny;
 • obfitość warzyw;
 • wybór białka o wysokiej biologicznej wartości;
 • jedz mało węglowodanów, upewniając się, że o niskim indeksie glikemicznym.
 • Jeśli zamiast tego można spędzić trening wagowo:
 • posiłek po treningu powinien odbywać się około pół godziny jazdy;
 • wybierz trochę makaronu, chleba, ryżu lub innych pełnych ziaren;
 • owoce i warzywa o niskim indeksie glikemicznym;
 • białko, pochodzące z białego mięsa, takie jak kurczak, indyk, królik i ryby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here