Easy Speaker – nauka jezykow obcych – opinie + forum, cena, allegro, ceneo – gdzie kupić fiszki?

0
44

Easy Speaker - nauka jezykow obcych - opinie + forum, cena, allegro, ceneo - gdzie kupić fiszki?Aplikacja, która rewolucjonizuje metody nauki języków obcych w dzisiejszych czasach, z pewnością Easy Speaker; piękno tej aplikacji polega na tym, że jest on całkowicie wolny i pozwala studiować swój ulubiony język, nie wykonując płatne i wygodne kursy w swoim domu.

W tej chwili kursy językowe są dostępne dla włochów: angielski, francuski i niemiecki, a dla hiszpańskiego trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Easy Speaker, według mnie, ma interfejs jest bardzo dobrze, w jakim pozwala studiować takie dyski i partycje i przypomnieć, kiedy chcesz tematu, w którym najbardziej brakuje; polecam korzystać z tej aplikacji na smartfon lub tablet w taki sposób, że nie ma możliwości, więcej, w tym problemy i klubów: z grup, do których można dodawać znajomych i rzucić im wyzwanie i zobacz, kto ma więcej punktów xp (doświadczenie) między wami.

Na czym polega Easy Speaker – metoda nauki jezykow obcych?

Na co czekasz? nie chcesz mówić w innych językach naszej planety?

nie chcesz Easy Speaker metoda poznać nowych ludzi z różnych kultur?

Tak, to dlaczego nie spróbować zakończyć wszystkie jednostki Z Easy Speaker!

Na czym polega Easy Speaker - metoda nauki jezykow obcych?

Kiedy zaczynasz uczyć się języka, można przeprowadzić krótki test na kadrowanie, aby zrozumieć, zacząć czy od podstaw lub jeśli masz już poziom wiedzy, aby można było rozpocząć pracę z bardziej zaawansowanych etapach Easy Speaker metoda nauki jezykow obcych nauki.

Jak widać po prawej stronie, nauka jezykow obcych można również dostosować swoją codzienną cel uczenia się (w moim przypadku to 10 punktów). Bardzo metoda przydatne, aby utrzymać motywację i być w stanie uczyć się wytrwale.

Menu główne składa się z czterech części: lekcje, słowa, wydarzenia i dyskusje.

Lekcja metoda

Po tym, jak zdecydujesz się zacząć od początku nauka jezykow obcych (jak w moim przypadku poniżej) lub zrobić test na kadrowanie, nauka jezykow obcych możesz zacząć od lekcji.

Easy Speaker opinie na forum – komentarze i efekty nauki

Easy Speaker grupuje lekcje Easy Speaker opinie w omawianym temacie. W tym przypadku temat „podstawy 1”, ale później tematy zostaną jedzenie, ubrania, dom, zaimki Dzierżawcze, czasowniki w przyszłości itp..

Easy Speaker opinie na forum - komentarze i efekty nauki

Jeśli myślisz, że już wiesz Easy Speaker forum określony temat, możesz użyć przycisku „zdać egzamin”, aby przejść do następnego poziomu.

Easy Speaker-przegląd panelu poszczególnych lekcji można zobaczyć tematy, które zostaną omówione w tym poradniku. W przypadku forum lekcji 1 chodzi o la fille, le garçon, je, suis, un, femme une.

Metody nauczania efekty

Metoda nauczania jest bardzo intuicyjny – to:

Wybierz obraz, odpowiednie słowa i / lub

Zakończenie oferty z brakującym słowem

Przetłumacz zdania z włoskiego na studiował język i odwrotnie

Napisz to, co ten głos mówi (do ćwiczenia słuchania)

Powtórz to, co mówi głos (do nauki wymowy) – tryb, który można wyłączyć, jeśli uczysz się smartfon, a może jesteś w miejscu publicznym, i chcesz, aby wyglądały źle, kiedy przechodzą obok

Gdy odpowiesz poprawnie, efekty bar wypełnia błędnie zamiast baru spada. Poziom zostanie przekroczony, gdy Easy Speaker opinie pasek jest pełny (dużo dobrych magazynów) komentarze.

Easy Speaker cena, gdzie kupić? Allegro, ceneo?

Jak działa Easy Speaker

Inne Sekcje Easy Speaker cena

Zgodnie z oczekiwaniami, istnieje również sekcje słowa, wydarzenia i dyskusje.

Sekcja słowa grupuje wszystkie słowa z lekcji, z którymi masz do czynienia. System zapisuje w pamięci słowa, które najbardziej ile kosztuje są trudne do nauki, i umożliwia przeglądanie ich za pomocą specjalnych ćwiczeń. Bardzo ważne gdzie kupic jest, aby pamiętać o najbardziej skomplikowanych pojęć.

W dziale „Imprezy” poinformowano, że robią twoi znajomi. Easy Speaker naprawdę zorganizowany jak prawdziwa społecznościowy dla języków i pozwala gdzie kupic dodawać znajomych i interakcji z nimi.

Sekcja dyskusji-po to jest forum, na którym omawiane są różne tematy-oczywiście, zawsze związane z językami lub Easy Speaker w ogóle.

Ile i jakie języki obsługuje Easy Speaker

Dla tych, kto mówi po włosku możesz zapisać się na kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego allegro.

Jeśli już mówisz po allegro angielsku i chcesz uczyć się trzeciego języka, kursy znacznie więcej. W tej chwili-oprócz już tych języków – można zapisać się na następujące Easy Speaker cena kursy:

Istnieje również Kurs esperanto! I wiele innych języków są realizowane.

Ile kosztuje Easy Speaker ceneo

To zdecydowanie najbardziej do pokonania część: Easy Speaker-jest to całkowicie darmowa aplikacja!

Nie trzeba nic płacić: zero!  cena

Szymona, jak ona może być za darmo? Czy istnieje ryzyko, że treści niskiej jakości?

Dobre pytanie, ale nie ma żadnego ryzyka! Mnie to też interesuje jakiś czas temu.

I jestem na bieżąco.

Easy Speaker fiszki – Polska, Producent, chomikuj

Wiesz, jak Easy Speaker zarabia?

Sprzedaje Easy Speaker fiszki tłumaczenia wykonane przez członków do informacyjnych, radiowych i telewizyjnych firm, takich jak CNN dla swoich internetowych kanałów.

W rzeczywistości jest piąty rozdział, oprócz już opisanych, który zostanie aktywowany dopiero po osiągnięciu określonego poziomu języka, którego się uczysz, i pozwoli ci tłumaczyć artykuły, aby ćwiczyć i uczyć się nowych słów.

Czy to nie jest Easy Speaker chomikuj genialne?

Można poprawić język, tłumacząc artykuły i ćwiczy za darmo, Easy Speaker, sprzeda tłumaczenia, jak tylko porozmawiaj z innymi użytkownikami, takich jak ty. I kto wie.. możliwe, że twoje tłumaczenie kończy się online na stronie CNN!

Kiedy korzystać z Easy Speaker

Istnieje wiele pozytywnych opinii, które można znaleźć w sieci o Easy Speaker.

Jak zakładano, ja sam używałem Easy Speaker szeroko w przeszłości (jestem zarejestrowany od 2013 roku) jak dla hiszpańskiego i niemieckiego. Jest to z pewnością pierwszy instrument, który wkrótce będę używać do nauki języka francuskiego.

Moja rada: chomikuj oceń język, którego się uczysz.

Dla języka, który jest stosunkowo podobny do włoskiego, jak hiszpański, korzystanie z Easy Speaker samodzielnie może prowadzić do dobrego poziomu (B1-B2, jeśli chcemy wygrać europejską ramkę), i można mówić i rozumieć nie jest sklep zbyt skomplikowane teksty sklep.

Dla bardziej złożonych i odległej od języka włoskiego, takiego jak niemiecki, polecam zamiast integracji Easy Speaker z innymi narzędziami szkolenia (inne aplikacje, o których opowiem wam, dedykowane strony internetowe lub tradycyjny kurs).

W ogólnym przypadku Easy Speaker-to jest wiarygodne i skuteczne narzędzie dla każdego, kto zbliża się do języka od podstaw lub z niskimi bazami, to nie jest właściwe narzędzie, jeśli masz już dobra znajomość języka angielskiego i chcesz go poprawić na wysokim poziomie.

Kluby lub grupy Easy Speaker

Ostatnio Easy Speaker wprowadziła możliwość tworzenia klubów, czyli tajne grupy szkoleniowe, aby podzielić się doświadczeniami i producent radami z przyjaciółmi. Genialny sposób na poprawę szybciej i motywowania siebie podczas podróży nauki języka.

Obecnie (19.02.2017) grupy są dostępne tylko w producent najnowszej wersji aplikacji dla IOS i Android, podczas gdy nie są one dostępne w internecie lub w starszych wersjach aplikacji. Jednak zespół Easy Speaker już pracuje nad stworzeniem Polska internetowej wersji tej funkcji.

Utworzenie lub Polska przystąpienie do klubu jest bardzo proste. Po prostu kliknij na ikonę „klub” i wybierz „Utwórz/szukaj”. Jeśli masz najnowsza wersja aplikacji, ikona znajduje się w pobliżu stroną główną i przedstawiony tarczą, w przeciwnym razie nie istnieje, jak tylko fiszki oczekuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here