idealica krople allegro cena

0
32

idealica krople allegro cenaPowolna utrata masy ciała nie jest bardziej skuteczne, niż tryb szybkiego odchudzania, według australijskiego badania, które jest sprzeczne z rad, zazwyczaj oferowane przez dietetyków osobom, które następują reżim.

strona producenta – www.idealica.pl

Naukowcy z Мельбурнского university przeprowadzili idealica badanie 204 kobiet i mężczyzn z otyłością, podzielonych preparat na bazie naturalnych składników na dwie grupy, a wyniki wykazały, że osoby, które następują szybkie odchudzanie, mają takie samo prawdopodobieństwo powrotu do pierwotnej wagi po zakończeniu trybu, jak i ludzie, którzy po programie powolne odchudzanie.

Idealica Cena -50%

idealica krople allegro cena

Pierwsza grupa uczestników badania miał za bardzo restrykcyjne trybem, zawierających od 450 do 800 kalorii dziennie przez 12 tygodni, a druga grupa ograniczyła zużycie energii do 500 kalorii dziennie w ciągu 366 tygodni, według badania opublikowanego w czwartek w czasopiśmie medycznym ” The Lancet Diabetes and Endocrinology.

Ci, którzy w końcu trybu stracił 12,5% lub więcej wagi idealica krople allegro cena początkowej, zostały poddane programu konserwacji w ciągu trzech lat.

W końcu eksperymentu członkowie obu grup odzyskał waga nieco ponad 70% utraconych kilogramów.idealica krople allegro cena

„Nasze dane powinny zmusić tych, którzy wydaje zalecenia kliniczne dotyczące kontroli otyłości, zmienić swoje porady”, – powiedzieli naukowcy.

Zazwyczaj ludzie, którzy chcą schudnąć, zaleca się, aby nie tracić na wadze ponad 500 gramów na tydzień.

W badaniu stwierdzono również kilka krótkoterminowych różnic między dwoma grupami: 81% z tych, którzy po bardzo ограничительному trybu, osiągnęły swój cel osłabienia w porównaniu z tylko połową członków innej grupy.

strona producenta – www.idealica.pl

Ponadto, mniej osób w pierwszej grupie zrezygnowali z trybu podczas badania w porównaniu z inną grupą, która obserwowała diety dla powolne odchudzanie.idealica krople allegro cena

Aby wyjaśnić te wyniki, naukowcy wysunęli hipotezę, idealica że organizm pozbawiony spożycie cukru, zaczyna spożywać tłuszczu i produkcji ketonowe struny, substancje, które mają zdolność zmniejszać uczucie głodu.

„Szybka utrata masy ciała może również zapewnić większą motywację, aby kontynuować trybu”, – dodaje się naukowcy.

W dłuższej perspektywie jednak, nie ma żadnej różnicy między dwoma rodzajami diet, przy czym obie grupy uczestników badania odzyskać większość utraconych kilogramów.

Idealica Cena -50%

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułkrople casanova forum
Następny artykułarthrolon cena allegro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here