Ile pielęgnacji skóry poprawnie?

0
110

Ile pielęgnacji skóry poprawnie?Ile pielęgnacji skóry poprawnie?
Każdy, kto boryka się z licznymi produktami do pielęgnacji skóry w aptece, może być łatwo przeciążony. Naprawdę potrzebuję cały asortyment pokój w ojczystym lub kremów & Co. nawet niepotrzebnie?

Czy ma sens pielęgnacja skóry?
Słońce, pot, gorący prysznic, woda, ogrzewanie powietrze, spaliny – nasz zewnętrzny pokrowiec dostaje tak dużo. Dlatego regularnie czyścić i utrzymywać ich ważne. Odnosi się to również do klinicznie zdrowej skóry, mówi profesor Ulrike kwiat-Peytavi. Ona jest starszym lekarzem w klinice dermatologii Berlińskiej Charite. „Ważne jest tylko to, że używasz właściwego krem, wtedy faktycznie nie można zrobić wiele złego. Dlatego warto skonsultować się z ekspertami o tym, jaki typ skóry posiadasz i jakie potrzeby z nim związane.”

Na przykład, u tych, u których na twarzy jest bardzo sucha skóra, potrzebny jest bogaty, nawilżający krem. W przypadku skóry tłustej należy unikać bardzo tłustych kremów – ale i tak nie warto rezygnować z wilgoci. „Jeśli skóra wygląda na zmęczoną i trochę ospały, to nie oznacza, że skóra już wyraźnie się starzeje. Często jej po prostu brakuje wilgoci. Nawet delikatne powierzchowne zmarszczki najczęściej są tylko objawem suchości.”

Dwa-trzy razy w tygodniu trzeba również odprowadzenie ciała, uważa dermatolog Ulrike Blum-Пейтави. Wtedy normalna skóra jest dobrze odżywiona. Ale ten, kto bierze prysznic codziennie, również codziennie przegrywać, bo gorąca woda i płyn do kąpieli mogą pozbawić skórę wilgoci.

Sekcja artykułu: czy można za dużo przegrywać?

Czy można za dużo przegrywać?
Czy to ciało lub twarz – nie trzeba nakładać równą liczbę, wyjaśnia kwiat-Пейтави. „Dużo pomaga-to zły motto. W końcu, ważne jest, aby u ciebie było dobre uczucie skóry po zastosowaniu kremu. Jeśli wydaje ci się, że masz na sobie grubą warstwę na skórze, która powoli masować, a następnie, prawdopodobnie to było zbyt wiele.”

Sekcja artykułu: czy można za dużo przegrywać?

Tak, że zbyt dużo kremu raz nie jest dobre dla skóry. Ale nawet jeśli jesteśmy w miarę, na przykład, zawsze kremów po kąpieli-skóra nie jest przyzwyczajona do czasu i nie nauczyła się produkować wystarczającą ilość wilgoci? Odpowiedź na to pytanie jest kontrowersyjny, jeden ekspert mówi tak, drugi tak.

Ponadto, sytuacja badania jest stosunkowo niewielka i testy zostały wykonane w zasadzie tylko u niewielkiej liczby badanych. Na przykład, naukowcy z uniwersytetu w Kopenhadze uważają, że barierę ochronną skóry cierpi z powodu stałego kremu przez długi okres czasu-i że skóra nawet traci więcej wody z organizmu, może dlatego, że warstwy rogowej pęcznieje przez krem i przepuszcza więcej wody na zewnątrz. Jednak ten problem nie jest jeszcze rozwiązany. Ponownie, należy zwrócić uwagę na to, jak twoja własna skóra czuje i reaguje.

Sekcja artykułu: czy możemy zatrzymać starzenie się skóry?

Czy możemy zatrzymać starzenie się skóry?
Kremy tam i z powrotem-że skóra się starzeje, genetycznie zaprogramowany. Dolna skóra traci tłuszcz, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka. W skórze właściwej, średnio warstwie skóry, elastyna i kolagen są zniszczone, że w rzeczywistości zapewnia twardą i twardą skórę. Nie możemy tego uniknąć. Ale to, że możemy znacznie wpłynąć, to czynniki środowiskowe, które przyspieszają starzenie się skóry.

Sekcja artykułu: czy możemy zatrzymać starzenie się skóry?

Nikotyna uszkadza skórę, stres, alkohol i niektóre leki mogą również zostawić swój ślad. Ale przede wszystkim szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe Słońca sprawia, że szybko nas wyglądać starymi. „Starzenie się w końcu zaczyna się od pierwszego dnia, kiedy jesteśmy narażeni na działanie słońca.”- mówi lekarz Ulrike kwiatów-Пейтави.
Dlatego SPF ważne nie tylko dla ochrony przeciwsłonecznej do wypoczynku, ale i do codziennego kremu dziennego. Musimy również zapoznanie się z naszą procedurę krem-krem. Z mojego praktycznego doświadczenia Ulrike kwiatów-Пейтави wie: „manualne pleców lubią zasłonięte. W nich bardzo dobrze rozumiemy wiek naszych pacjentów.”

Polecenie Sekcja: Przeciw Zmarszczkom I Kremy?

Działają Czy Kremy Przeciwzmarszczkowe?
Wiele uciekają się do cream przeciwzmarszczkowy, jak tylko na twarzy pojawiają się pierwsze linie. Ale na tych kremach rozwiedli się duchy. W końcu 2015 roku fundacja Warentest przetestowała dziewięć takich kremów, które obiecał widoczne rezultaty nie później niż cztery tygodnie. W ciągu kilku tygodni kobiety-testerzy smarowane jedną z przeciw zmarszczkom na jednej połowie twarzy, a druga była traktowana dobrym kremem nawilżającym. Wszystkie kremy – od bardzo tanich do bardzo drogich-nie powiodły się z kranu. Eksperci nie byli w stanie określić różnicę na przed i po strzały, ani przy niewielkich była pomarszczona, ani przy głębszych była pomarszczona.
Inne badania wykazały, że niektóre składniki w kremach przeciw zmarszczkom skuteczność przeciw lekkich zmarszczek-choć nie na każdej skórze, a nie przez kilka tygodni. To, że głębokie bruzdy na twarzy wciąż się łączą, to raczej pobożne życzenie. Ilość różnych produktów i wysoko wycenionych składników aktywnych na półkach aptek, ale pozostaje dżunglą dla większości mężczyzn i kobiet. Znowu spotkanie może pomóc ekspertom-bo każda skóra jest inna. Amerykańska akademia dermatologii, jednak, podsumowuje: pielęgnacja zmarszczkami lub zapobieganie muszą zaczynać się przede wszystkim z dwóch produktów: krem do opalania i balsam.

Kliknij polecenie klucz: jak długo kremy i płyny są trwałe?
Jak długo kremy i płyny są trwałe?
Rzut oka na drobnym drukiem może pomóc. Na wielu produktach siedzi mały symboliczny kremowy garnek. W nim określić 12M 24M lub 12 lub 24 miesiące – tak długo można przechowywać kosmetyki po otwarciu, pod warunkiem dobrego mikroklimatu w pomieszczeniu mieści się to, na przykład. Ponadto, w przeciwnym razie rzut oka na tylną część Cremetube nie zaszkodzi. Ten, kto dokładnie wie, co on smaruje twarz, może obserwować, jak poszczególne składniki działają na własnej skórze – lub nawet ich drażnić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here