Jak pokonać nudę w jedzeniu

Jak pokonać nudę w jedzeniuWszyscy byliśmy tam. Lodówka z otwartymi drzwiami, bez celu patrząc na wybór żywności przed nami. Nie jest bardzo głodny, ale jadł, wygląda na to dobry sposób, aby zabić czas. Brzmi znajomo? To pewnie dlatego, że w ogóle mało kto z nas cieszyć się z monotonii, co wywołuje nudę, a jedzenie jest dość męcząca iść-kiedy życie staje się nudne.

Jeśli znalazłeś się w jedzeniu, dla zabicia czasu lub zerwać tej samej starej rutyny, to może być czas, aby porozmawiać o jedzeniu nudę i negatywne skutki może mieć, nie tylko na masę ciała, ale ogólny stan zdrowia też.

Kiedy jesteś głodny, jesz, bo trzeba jeść. Twój organizm potrzebuje energii i składników odżywczych, aby przetrwać i rozwijać się każdego dnia. Kiedy jesz z przyczyn fizjologiczna potrzeba, to niepotrzebnego jedzenia. Nuda jedzenia wpada w tę kategorię i może prowadzić do przejadania się lub przeznaczyć mniej odżywcze produkty za tych, twoje ciało potrzebuje.

Zżera nuda może szybko przekształcić się w emocjonalne jedzenie. Za każdym razem, gdy jemy z niewłaściwych powodów, to jest szansa, że będziemy czuć się jeszcze gorzej po złe rozwiązanie żywnością. Ta emocjonalna reakcja może spowodować dalsze niepotrzebnego jedzenia i utrwalają negatywne spożywczego doświadczenie w kółko.

Jedzenie, które jesz nie ma na celu rozwiązać nudy lub aby ugasić stres. Niestety, to często służy jako odpowiedzi na oba, bo, jak łatwo dostępne jedzenie dla nas i krótki satysfakcji może dostarczyć.

Oto osiem prostych strategii, aby pomóc ci rzucić złe nawyki są od nudy.

Zobaczyć swoje repliki nudy. Wcześniej można łatwo zidentyfikować prawdziwe uczucie głodu, tym łatwiej rozpoznać nudę i emocjonalne jedzenie. Jak tylko można zidentyfikować te sygnały, to będzie o wiele łatwiej jest odpowiedzieć na nie w sposób, który pozwoli ci utrzymać się na torze.

Jest plan. Jak tylko zdajesz sobie sprawę, że jest nuda wygląda i czuje się, staje się o wiele łatwiejsze do rozwiązania. Możesz nawet zacząć ujawnić pewne wyzwalacze w twoim życiu coś, co jedzą z nudów. Przyjąć do wiadomości i opracować plan, aby uniknąć tych błędów. To może oznaczać, że idziesz spać o godzinę wcześniej, jeśli jeść z nudów, to zawsze na koniec dnia, kiedy jesteś zupełnie wykończona. Lub, być może, oznacza to, Odprowadzenie na trzy godziny W nocy, gdy wiesz, że ci się niespokojnie w pracy.

Się poruszać. Po prostu jak twoje ciało ma być zasilana bogate w składniki odżywcze produkty, to również jest zaprojektowany, aby być aktywnym! Jeśli czujesz się pokonać nudę, należy rozważyć przejście! Czy to jest pięć minut spacerem wokół bloku lub szybkiego zajęcia jogi, dodając trochę strumień w dzień może być świetnym sposobem, aby pokonać nieaktualne rutyny. Może też dać ci zmienić otoczenie, aby zmienić swoją perspektywę.

Odebrać nowe hobby. Jeśli znajdziesz się w stanie ciągłej nudy, to może być czas, aby mieszać rutyny. Czy to jest czytanie nowej książki, próbować swoich sił w DIY projekt pinterest lub uczyć się jak robić na drutach, znalezienie sposobów, aby cieszyć się twój czas przestoju może dodać emocji do swojego dnia. Należy pamiętać, że Twoje nowe hobby nie musi być skomplikowane. Zamiast tego, spróbuj określić, na tyle przynajmniej jednego ćwiczenia po prostu zrobić w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, tak, że jesteś zawsze gotowy na spotkanie znudzony stan duszy.

Uściski, będąc kiedyś nudzi się w ostatnim czasie.

W kulturze współczesnej, przyzwyczailiśmy się bawić w każdej sekundzie każdego dnia. To może uczynić nas bardziej podatne na nudę, bo możemy zostać łatwo się rozprasza lub odłączenie urządzenia od świata wokół nas. Ale co to nuda, w rzeczywistości, i jaki jest jego cel? Według kanadyjskich naukowców, którzy koncepcję, to „аверсивная stan, pragnąc, ale nie jest w stanie zajmować się ciekawą działalnością.”

Nauczyć się być w porządku podczas неподключенный razy dziennie, to może być możliwe, aby zwolnić i zwrócić uwagę na świat wokół ciebie. Można też zaczynają rozumieć, że to nie świat wokół ciebie jest odpowiedzialny za zainteresowanie państwa. Zamiast tego twój brak komfortu z będąc jeszcze w środku.

Uściski, będąc kiedyś nudzi się w ostatnim czasie.Zapisz odżywcze wspornik Foods i centrum. Według najnowszych wyniki, przedstawione na dorocznej konferencji brytyjskiego towarzystwa psychologii, ludzie mają tendencję do pragnienie słodkie i tłuste produkty, gdy znudzony — nie jabłka i seler, jak możemy mieć nadzieję. To nie może być wszystko, co jest zaskakujące, ale ważne jest, aby pamiętać. To również pomaga wzmocnić teorię, według niektórych ekspertów, że nuda występuje, gdy poziom dopaminy w mózgu, co małe. W teorii, ludzie mogą być bardziej prawdopodobne, aby jeść żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru, aby spróbować zwiększyć poziom dopaminy w próbie czuć się lepiej.

Jak starasz się, aby złagodzić nudę kosztem innych środków, to może być korzystne, aby utrzymać odżywczy wspornik Foods i centrum. Produkty te mogą być mniej atrakcyjne podczas nudnych momentów i pomóc ci lepiej określić prawdziwy głód przeciwko nudy lub sygnały o głodzie. Dodatkową zaletą? Jeśli nadal próbuje rozwiązać nudę poprzez żywność, trzeba będzie zrobić tak, że więcej składników odżywczych.

Zachowaj lista na swój lodówka.

W celu dalszego zapewnienia, że twoje nowe nawyki kij, rozważyć wszystkie пречисленные ogromny непродовольственными sposób można walczyć z nudą na kartce papieru, a na lodówce. Będzie to służyć jako użyteczne ostatniej chwili przypomnienie, aby spróbować czegoś nowego, zanim osiągnąć za jedzenie, za drzwiami lodówki.

Zwrócić się o pomoc. Zasilanie może być trudne, i to jest normalne, aby poprosić o pomoc. Przy opracowywaniu nowych nudy krach przyzwyczajenia, wydaje się, nie działa dla Ciebie, czy nie można odróżnić między prawdziwym głodem i nudą Kijów zasilanie, to może być korzystne pracować z profesjonalistą. Skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem w celu dodatkowych strategii i metod, aby pomóc ci osiągnąć swoje zdrowie i dobre samopoczucie celów.

Znudzony-nie zabawa, ale jedzenie nie nudy lekarstwo na wszystkie choroby. Zamiast szukać sposobów, aby biust nudy, że nie sabotować swoje odchudzania i utrzymania celów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here