Niski popęd seksualny? 6 sekretów do natychmiastowego zwiększenia libido

0
81

Niski popęd seksualny? 6 sekretów do natychmiastowego zwiększenia libidoCztery z dziesięciu kobiet cierpi na zmniejszenie popędu płciowego, jak to może dać nowy impuls do swojego libido? Postępuj zgodnie z naszym głupim przewodnikiem i skakać pod kocem w lampę błyskową!

1-ciesz się słońcem

Jedna godzina słońca wystarczający, aby zwiększyć popęd płciowy, zwłaszcza u mężczyzn testosteron zwiększa się o 69 procent, według badań uniwersytetu Medycznego w Grazu w Austrii. Kobiety mają tendencję do ukrywania się w słonecznych miesięcy, za, mówią naukowcy z Mayo Clinic, Usa – ich libido też jest zasilany przez poziom testosteronu wzrasta, gdy jest więcej witaminy D, krążących we krwi.

2-Miłość na własnej skórze

Jennie Harding, aroma-terapeuta, zaleca masować z poniższej mieszaniną wzmocnienia libido swojej skóry. To zmysłowy olej z umiejętnie mieszanych elementów:

  • olej migdałowy 20 ml,
  • 4 krople mandarynki oleju,
  • 3 krople olejku ylang-ylang,
  • 2 krople oleju z drzewa sandałowego
  • 1 kropla olejku paczuli.6 sekretów do natychmiastowego zwiększenia libido
  • 3-poprawa ukrwienia

Jedz ryby, zawierający tłuszcz tak dobrze, jak sardynki, makrela i łosoś źródło witaminy D i kwasów omega-3, aby uzyskać lepsze rozpylanie krwi w organach seksualnych. Cebulę, czosnek, imbir i Chili pomagają krążenie krwi, co sprawi, że poczujesz się bardziej sexy, podczas gdy jaja zawierają słowa witaminy płeć: B6 i B5.  Orzechy brazylijskie, migdały i pestki dyni wszyscy bogaci „natury Viagra”, czyli arginina-kolejny stymulator krwi.

4-kontroluje i dozuje estrogeny

Gdy estrogeny spadają zwłaszcza, jeśli jesteś zalogowany na przekwitanie libido może spadać. Ale miejscowe metody leczenia estrogenem – takie jak pochwy tabletki (na receptę lekarza rodzinnego), mogą pomóc na dwa sposoby:

kontroluje i dozuje estrogeny

przywracanie właściwego smaru, aby oprzeć się suchość pochwy, która często może się zdarzyć, że w tym momencie życia,

wzrost przepływu krwi w okolicach miednicy, podnosi emocje.6 sekretów do natychmiastowego zwiększenia libido

5 – ze stresu

„Stan szczęścia jest kluczem do seksualnego poczucia”, aby powiedzieć to doktor Catherine Hood ekspert ds. zdrowia seksualnego. Przyjemna kąpiel lub masaż może spłacić stres i rozpalić pragnienie, warto spróbować i leki ziołowe, takie jak naturalny afrodyzjak ekstraktu z liści Damiana. Турнера afrodyzjak, to naukowa nazwa Damiana, jest krzewy z małymi żółtymi kwiatami, pochodzi z kontynentu amerykańskiego, szczególnie powszechne w Teksasie, Meksyku, we wszystkich krajach Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i Karaibów. Od czasów lokalnych ludów tubylczych narzędzie zostało wybrane ze względu na jego właściwości, choć nigdy w pełni nie udowodniono medycznej nauką.

6-schudnąć

Naukowcy z Duke University w Północnej okazało się, że 30 procent osób z nadwagą mają problemy z pożądania seksualnego. Po prostu schudnąć 10 kg, żeby zrobić różnicę-niektóre badania wskazują, że utrata masy ciała zwiększa popęd seksualny – Praca nawet na miednicowym podłodze pomaga zwiększyć świadomość mięśni biorących udział w seksualnych doznań i zwiększyć libido, według profesor Kari Bo z Norweskiej szkoły nauk sportowych w Oslo.

Jak wyrwać się w dżungli „afrodyzjaków w kolorze różowym”?

Składniki z interesującymi nazwami, johimbina, tribulus mają zostały, Муира пуама, i średniowieczny alchemik środki ochrony prawnej, sproszkowany róg nosorożca, płetwa rekina, koza trawa w upale. Cud pigułki, które obiecują, aby rozpalić pożądanie seksualne, zabłysnąć kobiety znudzone od życia rodzinnego lub po prostu przeraża brak libido peri-menopauzy prowadzą biznes coraz bardziej bogaty. Kosztem skuteczności, czasem nawet zdrowie.

Jak wyrwać się w dżungli "afrodyzjaków w kolorze różowym"?

Uruchomienie alarmu – jest to zespół brytyjskich i włoskich naukowców z badaniem opublikowanym w czerwcu w dzienniku biomedycyny i biotechnologii, gdzie badali 203 stronie internetowej.

Zdaniem autorów, stosowanie ziołowych suplementów diety w celu poprawy funkcji seksualnych, dziś w gwałtownym wzrostem do łatwego wyszukiwania w internecie, może stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego.

Szczególnie dla tych, którzy cierpią z powodu zaburzeń psychicznych, w tym lęku i depresji, dlatego najczęściej są narażone na ryzyko zaburzeń seksualnych, takich jak zmniejszenie libido.Niektóre badania szacują, że on cierpi od 20 do 35 procent kobiet z płodnością i od 55 do 65 procent kobiet z menopauzą (do 80% w przypadku chirurgicznej menopauzy). Waha się od prostego „zmniejszenie libido” (z całkowitym przewagą około 45%) do гипоактивного seksualnego zaburzenia popędu płciowego (rozpowszechnionego w 10%), gdzie wyobraźnia i pragnienie są niewystarczające lub nawet brak.

Jak wyrwać się w dżungli „afrodyzjaków w kolorze różowym”? Oto dziesięć pytań Alberto Caputo, psychiatry i seksuologa, aby dokonać świadomego wyboru, między obietnic i ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here