Nomad Backpack – opinie – cena

Nomad Backpack - opinie - cenaNomad Backpack – Instrukcja Zakupu Plecaka

Przy zakupie pakietu, istnieją cztery podstawowe rzeczy, aby wziąć pod uwagę: Typ, pasuje, pojemność i funkcje.

TYPY PLECAKA

Plecaki są podzielone na trzy główne kategorie:

 • Plecaki
 • Wewnętrzne pakiety ramki
 • Zewnętrzne pakiety ramek
 • Plecaki

Pakiety te są używane do jednodniowych wycieczek, wspinaczek, szczurów lub rowerowych wycieczek. W sumie daypacks są miękkie lub frameless. Daypacks облегченны i są przeznaczone do lekkich obciążeń (10 do 15 funtów). Dobrych рюкзачков jest hipbelts, aby zapobiec obciążenie od бухая na plecach z każdym krokiem.

Nomad Backpack –  dzialanie – komentarze – rynek – Polska

Nomad Backpack –  dzialanie – komentarze – rynek – PolskaWewnętrzne Pakiety Ramki

Pakiety te używane dla większych, cięższych obciążeń (15 funtów i podnoszą). Ramki z aluminium pozostaje, Nomad Backpack Polska komentarze plastikowe framesheets, zakrzywione pręty, lub kombinacji tych rzeczy-znajdują się w packbag (w przeciwieństwie do zewnętrznej ramy, patrz poniżej), a gdy poprawnie, powtarzali kontury pleców, tym samym przeszkadzał obciążenia na blisko kręgosłupa.

Głównym zadaniem ramy ułatwiają przenoszenie ciężaru w okolicy uda, gdzie my, ludzie najbardziej są w stanie go znieść. W ten sposób dobry, wspierający hipbelt również ma kluczowe znaczenie.

Bo wewnętrzne ramki w ogóle węższe i bardziej bliscy złączkę (niż externals), to najlepszy wybór dla każdego rodzaju dynamicznych operacje jak wspinać się, jeździć na nartach, lub bushwhacking, gdzie potrzebny jest dobry dzialanie rynek luz dźwigni i gęsty ośrodek równowagi. Jeśli masz tendencję do wędrówki w czasie upałów, szukać wewnętrzne z „trampoliną stylu” Back, co oznacza, że oddychającej siatki zawieszone w poprzek ramy, aby zapewnić cyrkulację powietrza, bez utraty stabilności.

Prawidłowe obciążenie wewnętrznego pakietu ramki jest kluczowy, nie tylko utrzymywać wagę dobrze wyważone i stabilne, Nomad Backpack Polska komentarze ale także był dobrze zorganizowany.

Wskazówka turysta: Ładowanie wewnętrznego stelaża plecaka

Umieść śpiwór (pakowane w wodoodporny plecak lub wytrzymały worek na śmieci) krzyż w dolnej części opakowania. On nie potrzebował do końca dnia, dzialanie rynek i zapewnia dobrą, stabilną bazę dla pakietu.

Następnie pobierz ciężkich przedmiotów, takich jak torby z jedzeniem, namiot (słupy mogą być usunięte i przywiązani do boku pakietu) i swoją kopię wojny i pokoju. Utrzymanie ciężkich przedmiotów nisko i blisko kręgosłupa, pomaga utrzymać optymalną równowagę na szlaku.

Napełnić pulchne kurtkę i raingear w dół po bokach opakowania, zajmując przestrzeń pozostawiona nieporęcznych Nomad Backpack Polska komentarze przedmiotów. (Zachować pozostałe ubrania w małej stuffsack i obciążenia, że następnym.)

Użyj górną pokrywę i inne zewnętrzne kieszenie do przechowywania przedmiotów, które będziesz używać w ciągu dnia przekąski, karty, dzialanie rynek krem do opalania, reflektory i zabiegi wodne.

Torby/torby ramy, wewnętrzne | zewnętrzne pakiety ramek | uzyskanie odpowiedniego | pomiary tułowia | Pojemność

Nomad Backpack –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forum

Nomad Backpack –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forumZewnętrzne Plecaki Kl.

Jest również używany do dużych, ciężkich obciążeń, pakiety te najlepsze dla chodzić na ślad (w przeciwieństwie do jazdy na nartach, wspinać się lub bushwhacking). To dlatego, że packbag wiesza od prostego zewnętrznego szkieletu, tak, Nomad Backpack forum jak go uzywac? że obciążenie jest dalej od pleców. I choć to może spowodować zmiany dla wspinaczy lub narciarzy, piesi, które ponoszą duże ładunki, często lubią ich. (Wskazówka: użyj turystyczne kijki do stabilności.)

Zewnętrzne pakiety ramki mają wyższy środek ciężkości niż wewnętrzne pakiety, ramki, który ma 2 zalety: daje doskonałe przejście wagi jego ud i pozwala Ci chodzić z bardziej uczciwa w sercu pozycją (z dużymi internals jest musisz liczyć do przodu, skladniki sklad aby zrównoważyć obciążenie). Pozytywna wartość, oferują serii przepływu powietrza między service i twojej tylną częścią, duże, na długich, spocone dni na śladzie Appalachian lub wszędzie że upał factor.

Zewnętrzne efekty znane z licznymi kieszeniami i ostatecznym ścieżką-przydatność dla życia, ale jest jeszcze kilka sztuczek, aby je pobrać.

Wskazówka turysta: Ładowanie zewnętrznej ramy plecaka

Większość zewnętrznych zakłada się, że będziesz pasek śpiwór na zewnątrz i pod packbag. Dlatego jest absolutnie konieczne, aby zachowywali swoją torbę w pełni wodoodpornej plecaku. (Wskazówka: zewnętrzne właściciele frame-pack gorąco kości, Nomad Backpack forum jak go uzywac? jeśli opierają się one na worki na śmieci w celu ochrony wody. Podejdź za blisko do gałęzi i śpisz na gąbce. Poświęć kilka dodatkowych dolarów i uzyskaj wodoodporny worek z zamknięciem rolki.)

Więcej ciężkie koło zębate skladniki sklad  (jak twoje jedzenie i namiot) należy do bardziej wysoko w górę na ramce, ale nadal blisko do twojego kręgosłupa.

Użyj wszelkich dostępnych boczne lub przednie kieszenie do organizacji biegu. To pozwala pominąć stuffsacks i Nomad Backpack forum jak go uzywac? zachować trochę uncji.

Torby/torby ramy, wewnętrzne | zewnętrzne pakiety ramek | uzyskanie odpowiedniego | pomiary tułowia | Pojemność

UZYSKANIE PRAWIDŁOWEGO DOPASOWANIA

Plecaki

Instalacja dniowego pakietu jest bardzo prosta, dlatego wielu z nich są tylko w jednym rozmiarze. Szelki muszą wygodne okazać się wokół swoich ramion, skladniki sklad nie защемляя i nie kopanie pod pachami, a hip-pasek (zazwyczaj tylko długość paska) musi szczelnie przylegać do dolnej części pakietu do twojej okolicy lędźwiowej, aby rozwiązać kołysanie lub wpływ, jak idziesz.

Nomad Backpack – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Kilkudniowe zewnętrzne i wewnętrzne pakiety kl.

Z wielkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi pakietami ramki, napad kluczowe pytanie–co najważniejsze, jedno będzie można oglądać na. Napad wszystko o „systemie podwieszenia,” która część pakietu odpowiedzialnego Nomad Backpack opinie przeciwwskazania do noszenia waga i połączyć go do ciała: szelki, hipbelt, ramka, tylna uszczelka, i lędźwiowego obszar. Istnieją trzy rodzaje systemów sufitowych:

Stałe zawieszenia: mimo, że nie mają żadnej możliwości regulacji stałe zaczepy często są w różnych długości tułowia dostosować do różnych z określonymi wymiarami ludzi. Głównie przewagę niezmienny zawieszenia, z few двигающими częściami, skutki uboczne to boli? bardzo silną więź między właścicielem i pakiet, który przekłada się na stabilność. Wada: Upewnij się, że pakiet pasuje do ciebie idealnie, bo nie ma miejsca do manewru.

Regulowane zawieszenia: system ten ma opaskę na ramię który rusza się w górę lub w dół śladu w sercu tyłu. Pozwala to skrócić lub wydłużyć Nomad Backpack opinie przeciwwskazania odstęp między ramionami i biodrami, aby spełnić szeroki zakres typów ciała. To również daje możliwość zmienić sposób swoje napady pakietu jeśli zaczniesz punkty bólowe.

Wymienne zawieszenia: system ten ma być może to, co najlepsze z obu światów. Niektóre firmy oferują możliwość dostosowania pakiet, skutki uboczne to boli? kupując różne Rozmiar hipbelts i pagony. To działa szczególnie dobrze dla osób, które wykraczają poza zakres „średniej” wzrostu i wagi.

Torby/torby ramy, wewnętrzne | zewnętrzne pakiety ramek | uzyskanie odpowiedniego | pomiary tułowia | Pojemność

Wskazówka Turysty: Zmierz Swój Tors

Zanim nawet zacząć robić zakupy, określenia długości tułowia, tak, że można znaleźć odpowiedni Rozmiar dla twojego ciała. Nic znacząco w prześcieradle крупнотоннажного backpack bo bez prawidłowego pomiaru, ramiona, plecy i biodra nie przyniosą obciążenie poprawnie, powodować dyskomfort i, potencjalnie, uraz. Do tego potrzebny jest przyjaciel i miękka ruletka lub długość struny. Wykonaj następujące trzy kroki:

Przechyl podbródek w dół tak, aby działał kręg C7 u podstawy szyi. Jest to punkt wyjścia swoich pomiarów.

Połóż dłonie na biodrach i użyj kciuki, Nomad Backpack opinie przeciwwskazania aby poczuć górną część biodrowej. Narysuj wyimaginowanej linii między dużymi palcami. Gdzie jest ta linia przecina kręgosłup jest ostatecznym punktem swojej miary.

Niech twój przyjaciel задрапирует liny lub taśmy wzdłuż konturów twojego kręgosłupa między dwoma punktami. Teraz masz Długość tułowia. (U większości dorosłych długość tułowia wynosi od 16 do 22 cali).

Notatka o kobiecych torebkach

To nie tylko małe męskie pakiety w pięknych kolorach. Dobre damskie pakiety mają subtelne, ale ważne różnice w dopasowaniu, skutki uboczne to boli? które naprawdę mogą poprawić komfort dla kobiet: szelki, które są bliżej siebie, cieńsze i bardziej zwężają się, aby połączyć się z wąskimi ramionami, i biodra, które są pochylone, aby lepiej miskowe kobiece biodra.

Torby/torby ramy, wewnętrzne | zewnętrzne pakiety ramek | uzyskanie odpowiedniego | pomiary tułowia | Pojemność

Nomad Backpack – gdzie kupic? – cena – apteka

MOC

Jaki pakiet typu ci naprawdę potrzebny? Otrzymasz pakiet, Nomad Backpack cena  który jest zbyt duży, i koniecznie wypełnij go nieistotne śmieci i w końcu odetchnąć i bolą. Ale idźcie za mało, i nie będzie w stanie dopasować to, co trzeba, apteka gdzie kupic? na przykład, wyposażenie ochronne.

Wymiary plecaków są albo w calach sześciennych, albo w litrach, co może zrobić porównanie zakupów jest nieco trudniejsze, Nomad Backpack cena szczególnie dla kupujących online, które nie mogą właściwie zobaczyć pakiety przed zakupem. Dlatego zrobiliśmy konwersji i zniszczyli to wszystko dla ciebie. Poniższe listy są bardzo ogólnymi zasadami kciuka i, oczywiście, apteka gdzie kupic? zależy od wielkości przedmiotów, które pakujesz.

Plecaki

Rozmiar: mniej niż 2500 centymetrów sześciennych lub 40 litrów

Będzie prowadzić:

 • Woda
 • Lunch i przekąski
 • Kamera
 • Osłona i / lub ciepłą warstwę
 • Kilka побрякушек lubią awaryjny zestaw mały zestaw pogotowie ratunkowe, PSP
 • Pakiety Weekendowe

Rozmiar: 2,500 do 3,999 sześciennych cali lub 40 do 65 litrów

Przeprowadzimy: wszystkie powyższe, plus:

 • Mały namiot
 • Śpiwór i matę
 • Niezwykle lekki płyta kuchenna i zestaw do gotowania
 • Jeszcze kilka sztuk odzieży
 • Zasilanie na weekend
 • Tygodniowe Pakiety

Rozmiar: 4000 do 5,999 centymetrów sześciennych lub 65 do 95 litrów

Przeprowadzimy: wszystkie powyższe, plus:

 • Dodatkowe jedzenie, paliwo i naczynia kuchenne
 • Trochę luksusowych części kochają krzesło obozu, buty obozu, poduszka
 • Duży namiot
 • Bardziej ciepły śpiwór i каремат cushier
 • Spedycyjne Zestawy

Rozmiar: ponad 6000 centymetrów sześciennych lub 95 litrów

Przeprowadzimy: zima – godne wersji wszystkich wyżej, plus:

 • Sprzęt
 • Niedźwiedzi kanistry (niezbędne do przewozu żywności w niedźwiedziej kraju)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here