Powodów, dlaczego mój chłopak nie chce się kochać

0
70

Powodów, dlaczego mój chłopak nie chce się kochać„Nie dzisiaj, kochanie.”.. Ten mały frazę mężczyźni też wymawiają i częściej, niż można sobie wyobrazić. Dla kobiety, to trudno zaakceptować. Ci panowie powinni być nieco podobne do harcerzy: zawsze w pogotowiu. Przyczyny, które mogą wyjaśnić niskie libido, są różne. Mogą być osobiste, medycznymi, powiązanymi… Dr Katherine Solano, сексолог, prowadzi 12 powodów, które, być może, wyjaśniają chwilowy brak motywacji u sir.

To sprawa osobista. on ma depresję.

Jeśli on nie chce się kochać, gdy on cię nie chce, to nie znaczy, że nie chce. Przede wszystkim, nie rób to destrukcyjne równanie dla twojej pewności siebie. U niego mogą być przyczyny, które pochodzą z głębi jego istoty i uniemożliwiają jego życzenie się ujawnić i rozwijać się. Pomóż mu przesłuchać siebie i iść do przodu razem.

Depresja jest głównym powodem braku pożądania seksualnego. Niskie libido pierwszy pojawia się, gdy ktoś jest w depresji. Impuls życia gaśnie, pragnienie, aby kochać gaśnie. I nawet wtedy, gdy wszystko staje się lepsze, popęd seksualny-ostatni objaw, który pojawia się ponownie. Gdy on znów chce cię, dobrze, że jego depresja minęła.

To osobiste: widzi życie w kolorze czarnym

Boi się być agresywny. Agresja i pożądanie seksualne są ze sobą powiązane. Uwaga, nie mówimy tu o przemocy, a o ostrości ! Naprawdę, penetracja-to krok do przodu. Kiedy mężczyzna jest zbyt dobry, zbyt opiekuńczy i nie może się „bawić”, jego pragnienie nie ma ani sił, ani energii. Jakby czuł, że jego pragnienie było oznaką przemocy w stosunku do ciebie. Wtedy ona go trzyma, nie daje mu rozkwitnąć. On musi nauczyć się akceptować i kierować.

To osobiste: widzi życie w kolorze czarnym

​W przeciwnym razie, negatywne emocje przewyższają jego życzenie. Nienawiść, gniew, zazdrość, wściekłość, rozpacz, smutek, irytacja… Jednym z tych negatywnych emocji ciągnie go w dół. On widzi życie w kolorze czarnym, jest zbyt chory, aby pozwolić na życzenie wykonywać swoją pracę. Jego libido nadal czai się głęboko w jego wnętrzu, a pojawi się ono tylko wtedy, kiedy jest strawi swoje ciemne uczucia. Światło znów zabłyśnie dla ciebie. I jej pragnienie, aby rozkwitnąć. Jutro będzie jasno…

Jeśli pragnienie, aby się zatrzymał, być może twój związek przeżywa trudny czas. W tym przypadku nikt nie jest winny, ale każdy z was może działać w pierwotnej przyczyny. Tak więc, jeśli dołożysz trochę wysiłku, cała nadzieja w tym,że jej libido odrodzi.

​W przeciwnym razie, może ty go straszysz… Nie zdając sobie z tego sprawy, nie chcąc, można zrobić na nim wrażenie. On myśli, że jesteś zbyt piękna, zbyt mądra, on unosi cię tak wysoko na piedestale, że dla niego Jesteś boginią. I trudno czuć się na tyle dobrze, aby chcieć kobietę, która wydaje się prawie niedostępny. Nie wahaj się pokazywać jej swoje słabości, moją piętą achillesową, będzie jej łatwiej traktować cię jak człowieka, który potrzebuje miłości i ramiona.

To względne: boi się zawiedzie

On jest na ciebie wściekła. Między wami jest różnica. To może wydawać się nieistotne, ale nie on ! I mężczyzna, jak i kobieta, nie może pragnąć człowiek, do którego czujesz niechęć. Pomyśl o tym, aby przełamać ropień, aby wrócić na dobrą podstawę, w przeciwnym razie, jego pragnienie pozostanie zablokowany. Nie miał za dużo zmartwień na serce.

To względne: boi się zawiedzie

 Miał nerwowe, przedwczesny wytrysk. Jeśli to powtarzało się kilka razy, może się martwić o to, że nie poradzi sobie z tym. Tak więc, pod wpływem złych przeczuć unika dokuczać ci, w obawie przed kolejną porażką. Wydaje się, że już go nie potrzebuje. W rzeczywistości boi się zawiedzie. Decyzję w tym, aby go uspokoić. I, być może, pomóc mu poradzić sobie z problemem erekcji lub przedwczesnego wytrysku, jeśli to jest naprawdę problem. Konsultacja seksuologa może rozwiązać sytuację.

To medycyna: problemy ze zdrowiem

Pragnienie w twojej głowie ! Być może, ale ciało odgrywa również kluczową rolę. Jeśli to nie działa, jeśli jego zacina, jeśli nie ma fizycznych środków, aby reagować, duchów można zachwycić, pragnienie nie przychodzi. Dlatego, zanim doradzić mu udać się do psychiatry, pomyśl o doktorze. Jeśli nie ma popęd płciowy, to po kilku miesiącach oczekiwania (dwóch lub trzech) należy go zachęcić do hormonalnej badania. Niektórzy ludzie widzą, że ich poziom testosteronu spada z wiekiem, a nawet czasami mówimy o андропаузе. I wtedy inne problemy zdrowotne mogą pomóc zatrzymać kruche mechanika pragnienia. Wtedy konsultacja z lekarzem czasami jest rozwiązaniem.

To medyczny. przyjmuje leki .

odkąd zaczął leczenie (opcjonalnie) cholesterolu, wrzody żołądka, depresja, jaskry, wysokiego ciśnienia krwi lub przyjmowania niektórych leków, on nie patrzy na ciebie tak samo. Nie ma iskierki w oczach, a wieczorem zasypia po filmie. Wydaje się, że już nie pamięta seksu, to nadal istnieje. Zanim myśleć o swoim umyśle, poproś go o to zapytać swojego lekarza, nie jest szkodliwy czy lekarstwo dla jego pragnienia. Może być, wszystko, co musimy zrobić, to zmienić ich, i wszystko wróci do ćwierć obrotu.

Kiedy to poważna choroba, chęć przyjmuje cios. Naprawdę, krótkoterminowy życiowy projekt polega na tym, aby myśleć o przetrwaniu. Pełna istotny impuls skierowany na osiągnięcie tego celu, i to bardzo pozytywnie. I nawet wtedy, gdy choroba jest miękka, do jej leczenia może wymagać dużo energii fizycznej. Jego energia jest skierowana na uzdrowienie ciała i pragnienie, więcej energii umysłu zaczyna odpoczywać, czas, aby umożliwić organizmowi odzyskać swoją harmonię. Więc pobaw się w pielęgniarkę, a gdy poczujesz się lepiej, od razu zobaczysz to.

On pochodzi z innego miejsca : ma problemy

To nie jego wina, to nie jego wina, i jego chęć uderza. I tak, nawet jeśli jesteś zakochany, nie jesteś sam na tym świecie. Istnieją powody, zupełnie zewnętrzne dla twojej pary, które, oczywiście, mogą utrudniać ich życzenie. Czasami od tego nie może uciec. Jeśli je znajdziemy, to przynajmniej będziemy wiedzieć, gdzie jesteśmy, i znajdziemy wyjście.

Możliwy scenariusz: on jest bardzo zmartwiony, zaniepokojony. I mam powody ! U dzieci problemy ze zdrowiem, jego szef prowadzi z nim piekło życie, jego rodzice ściga go, jego bracia i siostry używają go, ma problemy z pieniędzmi… czy coś jeszcze. Gdy problem naciska na ciebie, to zajmuje tak dużo miejsca, że napędza pragnienie w kąciku głowy. Nie martw się, to pragnienie nie umarło, po prostu съежилось w oczekiwaniu na lepsze dni. Najlepsze rozwiązanie-dowiedzieć się, jak wydostać się z tego burdelu, i znów uprawiać seks będzie zabawne.

Był zmęczony .

Spędza bezsenne noce, kończąc sprawę, działa 92 godziny w tygodniu, on martwi się z powodu obawy przed zwolnieniem z pracy, menedżer firmy i boi się gospodarki… Jest zbyt wiele o nim myśli. Jego energia nie jest nieograniczona. Jeśli jest on w pełni вкладываясь w pracy, ma nie tak wiele jest w lewo, aby zainwestować w miłość. Wszystko, chęć na przystanku i Siódme niebo ugina się i zyskuje coraz większą wysokość. Przykro mi, ale to ma sens. Albo jest to zły czas, aby spędzić (bez wielkiego pragnienia lub płci), a on potrzebuje twojej pomocy, lub ucieka od relacji, aby zatopić się w pracy. Jeśli tak, ściśnij pięści na stole : tak trwać nie może.

​To rozprasza swoją energię seksualną. Może on zawodnik wysokiego poziomu, przygotowując się do maratonu. Lub pasja „pompuje” całą jego energię. Jego pragnienie istnieje, ale odwraca się od niego energię, aby skierować ją na swoją pasję, czy to szachy, wykonanie modeli, wędkarstwo, piłka nożna, czy to, co wiesz… Uważaj, on może zakłócić harmonię. Jedno szkolenie, które go interesuje, jest dobrze. Jeśli oddaje ludzkie relacje, twoje małżeństwo jest w niebezpieczeństwie. Trzeba o tym mówić, nawet jeśli można przyjąć okres od minimów z powodu zawodów sportowych, na przykład.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here