Stomatologia Dla Pięknego Uśmiechu

Stomatologia Dla Pięknego UśmiechuUśmiechają się mało lub ręką przed jego ustami. Dopóki nie podejmą właściwą decyzję. Jakie opieki stomatologicznej mieć piękne zęby, białe zęby, które dają ci piękny uśmiech? Opinie.

Opieki stomatologicznej: wybielanie zębów

Melissa: wybielanie zębów

Ja palę. Ja carbure kawy dziennie, w poranną herbatę. Nieuchronnie, moje zęby w plamy. Nie przeszkadza mi to, dopóki nie rzucić palenie. Nagle, nie mogę ukryć się za moją papierosy, i muszę iść na oczywiste: moje zęby są straszne, między żółtym i szarym.

Ze szminką , to gorzej. To jest po prostu estetyczny problem, wiem, ale bardzo chelacja. Bo problemy z wagą, porozmawiamy o tym z koleżankami, nawet chęć posiadania nowego miejsca piersi, powierzone innym.

Ale ta historia zębów jest przedmiotem wstydu. Trochę jak łupież, problem, trzymamy za jabłko. Następnie, coraz więcej i więcej, uśmiecham się moją rękę przed moimi ustami. Lub zamkniętymi ustami. Lub więcej w ogóle. I powiedzieli mi: „jesteś rozdział? „Jesteś smutny”.

Mi po prostu wstyd za koloru moich zębów . Ale ja nie mówię, że jest.

Prawidłowe rozwiązanie:

Jestem sprawdzić wszystkie apteki z wybielających past i zestawy biel. Nie bardzo przekonująco w moim przypadku. Mi doradzili dentysty, który oferuje wybielanie w rozsądnych cenach: 600 €. Ups! W rzeczywistości nie dawał, ale jeśli nie odbieram siebie ubranie, ona musi iść.

Idę ! Dentysta najpierw robi dostosowane rynny. Wrócę w przyszłym tygodniu w Gabinecie Ministrów siedzi pod lampą. Po za tym, muszę unikać kawy i czerwonych owoców w ciągu kilku tygodni. Dentysta powiedział mi, że od kilku dni nie brakuje! Ale chcę wziąć jak małe ryzyko, jak to możliwe.

Dzisiaj :

Mój chłopak nazywa ” moja hollywood smile „. Rzucenie palenia zrobił mnie bardziej nieśmiałe, piękne zęby, daje mi tę pewność. Myślę, że papierosy i uśmiechu nierozerwalnie związane ze mną. Na przystanku sama znalazłam innego.

Unitu dla pięknego uśmiechu

Johanna: unitu

Unitu dla pięknego uśmiechuNastolatek, noszę pierścień w górę i w dół. Ale jak kryzys trądzik, to pytanie nie do mnie, bo nadal to samo. Oprócz mnie, w wieku 18 lat, problem nie został rozwiązany. Nie zgadzam się z innego urządzenia, pocałunki z żelaznymi pierścieniami, to nie tak.

Mój dentysta ostrzega mnie, że mam zęby wznowić swoje miejsce, z dwóch przednich siekaczy, które nieodwracalnie ziemi na ustach za pomocą promocji. Uśmiech królik. Znam go na pamięć, to moja matka.

I to się w końcu dzieje. Moje siekacze gryzoni, karmienie moje usta na stale. Poprawiam się, ale to trudne. Jeden dzień, nawet nie uśmiecham się …

Prawidłowe rozwiązanie:

Wracam do 13-letniej ortodonta. Powiedziałem jej, że moja na dental przyrząd, który widzi sam, mam 25 lat. Ona oferuje mi pierścienie, które opierają się na wewnętrznej powierzchni zębów. W zasadzie jedyna różnica z urządzeniem umieszczony na zewnętrznej stronie zębów cena.

Na szczęście mam tylko jeden problem szczęki, nie oba, ale to jeszcze $ 3,000, dwuosobowa klasyczna ortodoncja, który pokazuje. Bezpieczeństwa nic się nie zwrócić, to czy traktowanie wewnętrznej lub zewnętrznej.

Moje wzajemne, kilkaset euro. Postanowiłem pożyczyć pieniądze od banku. Dla mnie ważne jest, aby naprawić moje zęby, o wiele bardziej ważne, niż zakup samochodu.

Dzisiaj :

Przez pierwsze kilka dni, ja zozote, to horror. Mam jeszcze kilka miesięcy, aby zapomnieć ten żelazny pręt. Ale najczęściej zapominam moje zęby: wiem, że to już nie jest problem. Uśmiecham się. To szalona rzecz. To zajmie mi więcej niż dwa lata leczenia, ale to dobrze, jest zintegrowany.

Proteza, aby mieć piękny uśmiech

Octavia: proteza

Na placu zabaw, mam 7 lat, Gabriel Lebras (do tej pory pamiętam, jak się nazywa) popycha mnie do ściany. Straciłam frez. Nie jest zbyt poważny, to nie jest ostateczna zęba, więc czeka na odrost bez obaw. I to porozmawiajmy, śmiesznie mały, i przyjmuje kształt i rozmiar ziarnka ryżu, pochodzącego tam, w środku uśmiech.

Jedyne co mi się między 7 a 21 lat, czyli zamkniętymi ustami. Z tego tic marnować mój język cały czas pod moim ” ziarno ryżu „, aby wypełnić pustkę, i tę małą dziurę uczucie. W rzeczywistości, jest mi dobrze z nim.

Ale uśmiechając się w pełni, to jest coś, czego nigdy nie robiłem. Zanim dentysta mówi, ” nie tęsknisz?” „Tak, mój uśmiech to przede wszystkim społeczne, jestem rozciągnąć moje usta, ale to nie Frank, to prawda.

Prawidłowe rozwiązanie:

Dentysta oferuje nowy frez powinien być umieszczony na ziarna ryżu. Do tego też potrzebne jest urządzenie do mocowania frezów. Proszę o cytat … co pozostawia mnie zatkało: 2 000 €. Ale rozumiem też, omówić ze swoim dentystą, jeśli tak mało się uśmiecham, wcale się nie śmieję.

Lub bardzo mało, i ręce w przedniej części jamy ustnej. „Uśmiech nie osłabionej formie śmiechu”, – powiedział mój dentysta trochę filozof. „To po prostu doskonałość śmiech. Podoba mi się to, co mówi mi.

To właściwie wszystko, stosunek do innych, a szczególnie do życia, do jego własnego życia. To jest warte € 2,000, które zbieram z pomocą mojego przyjaciela.

Dzisiaj :

Z moim nowym zębem, bez mojego ziarna ryżu, ja na początku straciła. Muszę zbudować nowy uśmiech. Tym razem usta otworzyć. To zajmie kilka miesięcy. Teraz wygrała. Pomimo stomatologiczne urządzenie , wynik niesamowity.

Opieki stomatologicznej: ceramiczna faseta

Amelia: ceramiczna faseta

Opieki stomatologicznej: ceramiczna fasetaZa osiem lat, byłem rzecznikiem prasowym w modzie. Spotykam wielu ludzi, i dużo pięknych dziewczyn. Tym nie mniej, nie mam zbyt wiele kompleksów, i nie zważając na moje sześć kilogramów w nadmiarze, czuję się swobodnie. Jest tylko mój uśmiech.

Po prostu wcześniej, mam popsuty ząb, dentysta, jeden po drugim spróbować odzyskać z pomocą krawędzi. Zablokowanie z żywicy kompozytowej, trochę farby nad nim. Ale po trochu zęba wieku, i połamane części żółknie. Wolę uśmiech z mojej ręki przed ustami, niż dbać o niego. U mnie waga oglądania, samochód do naprawy, więc nie mam ani środków, ani głowy.

Aż kuzynka, gospodyni,mówi: „ząb-to bardzo ładnie. To szaleństwo z twojej pracy, że zostawimy cię. To było dla mnie kliknij, aby umówić się na wizytę do ortodonty.

Prawidłowe rozwiązanie:

Wyjaśnia, że na ściany, trochę to wygląda na sztuczne paznokcie , ona zmienia wygląd i kolor zębów. Ona nadal kosztuje 700 zł za jeden ząb, bez wsparcia. Postawiłem ponad roku, aby zdecydować, czy skończyło się na tym, że przyzwyczajeni do tego blady uśmiech, moją rękę przed moimi ustami.

Dopóki nie powiedziałam sobie, że tam, będę musiał to zrobić, bo jestem odpowiedzialny Wiek 32 lata. Lekarz usuwa drobne grubość zęba na jego widocznej części, to robi wrażenie i pozostaje tam ceramicznych folii.

Dzisiaj :

Nie tylko się uśmiecham, ale kocham siebie. I wyciąć moje włosy bardzo krótkie, a przez długi czas korzystałam z knoty, aby umieścić je w przedniej części jamy ustnej, śmiem szminkę ciemnego. Dbam o swoje zęby, jak skarb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here