Wszystko o męskiej drive

0
82

Wszystko o męskiej driveMęska seksualność zaczyna się do narodzin i trwa przez całą resztę życia mężczyzny.

Testosteron u mężczyzn powyżej w okresie późnego dojrzewania.

Męski popęd seksualny waha się od osoby do osoby.

Istnieje wiele stereotypów, które przedstawiają mężczyzn jak seks-opętany maszyny. Książki, filmy i programy telewizyjne często przedstawiają postaci i fabuły momentów, które sugerują, że mężczyźni szaleją seksu i że kobiety są zainteresowani tylko w romans.

Ale czy to prawda? Co wiemy o męskim seksie?

Stereotypy dotyczące płci męskiej

Więc, co to są stereotypy na temat płci męskiej? Jak mężczyźni porównują siebie z innymi kobietami? Spójrzmy na te popularne mity na temat męskiej seksualności.

Ale czy to prawda? Co wiemy o męskim seksie?

Mężczyźni myślą o seksie cały dzień

Ostatnie badania na Uniwersytecie stanowym w Ohio ponad 200 studentów demaskuje popularny mit o tym, że mężczyźni myślą o seksie co siedem sekund. To by oznaczało 8 000 myśli za 16 godzin czuwania! Młodzi ludzie z badania odnotowano średnio myśli o seksie 19 razy w ciągu dnia. Młode kobiety w badaniu odnotowano średnio 10 myśli o seksie w dzień.

Tak mężczyźni myślą o seksie dwa razy więcej kobiet? Cóż, badanie także предположило, że mężczyźni myśleli o jedzeniu i spali częściej, niż kobiety. Możliwe, że mężczyznom łatwiej myśleć o seksie i informować o swoich myślach. Terri Fisher, główny autor badania, twierdzi, że ludzie, którzy donosili, że w spokoju z seksu w kwestionariuszu studia byli prawdopodobni myśleć o seksie na bieżąco.

Mężczyźni masturbują się częściej, niż kobiety

W badaniu przeprowadzonym w 2009 roku na 600 osób dorosłych w Guangzhou, Chiny, 48,8% kobiet i 68,7% mężczyzn stwierdziło, że badanie sugeruje również, że znaczna liczba dorosłych był negatywny stosunek do masturbacji, szczególnie do kobiet.

Mężczyźni zajmują od 2 do 7 minut do orgazmu

Masters i Johnson, dwa duże seks-naukowców, oferują model do zrozumienia cyklu seksualnego reagowania:

Mężczyźni zajmują od 2 do 7 minut do orgazmu

  • podniecenie
  • plateau

Masters i Johnson twierdzą, że mężczyźni i kobiety doświadczają obie te fazy podczas aktywności seksualnej. Ale czas trwania każdego etapu różni się od osoby do osoby. Określ, ile czasu zajmuje mężczyzna lub kobieta, aby osiągnąć orgazm, trudne, bo faza podniecenia i faza plateau mogą zaczynać się kilka minut lub kilka godzin, zanim człowiek osiągnie orgazm.

Mężczyźni są bardziej otwarci na przypadkowego seksu

Badanie przeprowadzone w 2015 roku, zakłada, że mężczyźni są bardziej skłonni niż kobiety, które uprawiają przypadkowy seks. W badaniu 6 mężczyzn i 8 kobiet podeszli do 162 mężczyzn i 119 kobiet w nocnym klubie lub na kampusie.Oni wydali zaproszenie na przypadkowy seks. Znacznie wyższy odsetek mężczyzn przyjął propozycję, niż kobiety.

Tym nie mniej, w drugiej części tego samego badania, przeprowadzonego tymi badaczami, kobiety wydają się być bardziej skłonni przyjmować zaproszenia na przypadkowy seks, kiedy znajdowały się one w bardziej bezpiecznym środowisku. Kobiety i mężczyźni pokazywali zdjęcia chłopaków i pytali, czy zgadzają się na przypadkowy seks. Genderowa różnica w odpowiedziach zniknęła, kiedy kobiety czują się bardziej bezpieczne sytuacje.

Różnica między tymi dwoma badaniami zakłada, że czynniki kulturowe, takie jak normy społeczne, mogą mieć duży wpływ na to, jak mężczyźni i kobiety szukają stosunki seksualne.

Homoseksualne pary mają więcej seksu, niż lesbijki pary

Ten mit trudno udowodnić lub zdemaskować. Mężczyźni-geje i lesbijki-kobiety mają wiele doświadczeń seksualnych, podobnie jak bezpośrednie mężczyźni i kobiety. Homoseksualiści żyjący w miejskich miastach, mają reputację znacznej liczby partnerów. Ale geje zajmują się wszystkimi rodzajami stosunków.

Lesbijskie pary również mogą mieć różne definicje tego, co oznacza „seks” dla nich. Niektóre lesbijki pary korzystają z seks-zabawki do interakcji z włamaniem. Inne lesbijskie pary uważają seks wzajemnej masturbacji lub pieszczotą.

Mężczyźni mniej romantyczna niż kobiety

Jak zaproponował model cztery etapy Masters i Johnson, Pobudzenie Seksualne jest inna dla każdego. Źródła wzbudzenia mogą się znacznie różnić od osoby do osoby. Sexy zasady i tabu często symulują to, jak mężczyźni i kobiety żyją seksualnością i mogą wpływać na to, jak są zgłaszane w ankietach. To utrudnia naukową prezentację tego, że mężczyźni są biologicznie nie są podatne na romantyczną falę.

Sex drive i mózg

Sex drive zwykle opisany jako libido. Nie ma liczbowej pomiaru libido. Zamiast tego popęd seksualny jest rozumiane w odpowiednich kategoriach. Na przykład, niskie libido oznacza

spadek zainteresowania lub chęci na seks. Męskie libido mieszka w dwóch obszarach mózgu: korze mózgu i układzie limbicznym. Te części mózgu są niezbędne do pożądania seksualnego i wydajności mężczyźni. Są one tak ważne jest, w rzeczywistości, że mężczyzna może być orgazm, po prostu myśląc lub marząc o doświadczeniu seksualnym.

Kora mózgu-to szara substancja, która tworzy zewnętrzną warstwę mózgu. Jest to część mózgu, która odpowiada za wyższe funkcje, takie jak planowanie i myślenie. To obejmuje myśleć o seksie. W przypadku wszczęcia sygnały powstające w korze mózgowej, mogą wchodzić w interakcje z innymi częściami mózgu i nerwów. Niektóre z tych nerwów przyspieszają rytm serca i przepływ krwi do narządów płciowych. Są one również informują o procesie, który tworzy erekcji.

Układ limbiczny składa się z kilku części mózgu: hipokamp, podwzgórze i амигдала i inne. Strony te są związane z emocjami, motywacją i pociągiem seksualnym. Naukowcy z Uniwersytetu Emory okazało się, że wyświetlanie sexy stymulujące obrazy zwiększyło aktywność w ciele migdałowatym więcej mężczyzn, niż dla kobiet.Jednak w seksualnym odpowiedzi zaangażowanych jest wiele części mózgu, więc ten wynik nie oznacza, że mężczyźni łatwiej podekscytowany, niż kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here