Wzrost masy mięśniowej?

0
76

Wzrost masy mięśniowej?Wzrost masy mięśniowej?

Trening, odżywianie, odpoczynek i regeneracja

Są to cztery czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby zwiększyć swoją masę mięśniową.

Ćwiczysz, jesz, śpisz, powracasz do zdrowia i rozwijać. Mowa jest prosta.

Ale wtedy jak to możliwe, że co tydzień wychodzi nowy artykuł, w którym bardziej lub mniej wykwalifikowanych postacie przedstawiają swoje tajne metody powiększania mięśni i definicji?

 • Może być, dlaczego zwiększyć swoją masę mięśniową? Niewątpliwie.
 • Może dlatego, że wokół tej trudności obraca się bardzo dochodowy biznes? Niewątpliwie.
 • Intensywność treningu, ilość podejść i powtórzeń
 • Weźmy, na przykład, heavy duty i poinformujemy o charakterystyce tej techniki:

Mentezer twierdzi, że sportowiec powinien skupić się na długich моносериях, aż do całkowitego wyczerpania mięśni. Tylko w ten sposób nastąpi wzrost masy mięśniowej

Teraz rozważmy metodę Weidera z myślą Arnolda Schwarzeneggera:

Arnold twierdzi, że jest różnica, która odróżnia mistrza od przegranego, polega na zdolności pokonać zmęczenie ostatnich powtórzeń, posuwać się dalej, to jeden z sekretów zwiększenia swojej masy mięśniowej.

Jaki jest ogólny fizjologiczny zasada, która sprawia, że obie teorie ważne?

Aby zwiększyć swoją masę mięśniową, trening staje się skuteczne tylko wtedy, gdy liczba jednostek ruchowych jest niezbędna. Niezależnie od tego, ile powtórzeń lub serii wykonane, ważne jest, aby dotrzeć do wyczerpania mięśni. W tej chwili jedynym ważnym parametrem staje się doświadczenie i determinacja zawodników.

Jaki jest ogólny fizjologiczny zasada, która sprawia, że obie teorie ważne?

Potwierdza to, informujemy o myśli Pana Olympia Ronnie Колемана o optymalnej ilości powtórzeń, aby stymulować maksymalny wzrost mięśni

„Możesz liczyć na to, że chcesz, ale nie licz na konto, aby maksymalnie rozwijać mięśnie. Są tacy, którzy nadal produkować dane, aby udowodnić, że określony zakres powtórzeń lub numer seryjny lub cykl treningu czy coś jeszcze jest idealne rozwiązanie. W rzeczywistości, parametr do oceny efektywności treningu-to pompowanie, który jest tworzony w стимулируемых mięśni. Ciągle słyszę komentarze, odnoszące się do pobierania na dużą ilość powtórzeń i ćwiczeń, które używam, ale nikt nie wydaje się rozumieć, że każdy mój wybór-to podyktowane koniecznością wyprodukowania określonej uczucie w mięśniach. Nie ma do czynienia z treningiem z obsesją podnieść pewne obciążenia lub wykonać określoną liczbę powtórzeń. Moim celem jest wykorzystanie obciążenia, ilość powtórzeń i metod niezbędnych do tego, aby pompować starannie i wszechstronnie grupę mięśni trenował.

Otwieranie idealny stosunek obciążenia i powtórzeń dla pobudzenia ten wynik wcale nie jest łatwe i wymaga wiele eksperymentów ” wziętych z flex online

Aktywność fizyczna, aby upewnić się, że ona może powiedzieć właściwie korzystne, w pierwszej kolejności powinny być regularne, to na pewno pasuje do twojego wieku, nigdy nie tracąc z oczu swojego stanu zdrowia, który w szczególności będzie dyktować czas i rodzaj wybranej działalności.

Jednak korzyści, które on reprezentuje, są zróżnicowane i są niezliczone, podsumowujemy poniżej głównych:

Profilaktyka i leczenie chorób

Szczególnie:

 • W primis to zmniejsza ryzyko przedwczesnej śmierci.
 • Znacznie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.
 • Zapobiega powstawaniu i pomaga kontrolować wysokie ciśnienie krwi (wysokie ciśnienie krwi).

Profilaktyka i leczenie chorób

To przyczynia się do uregulowania poziomu cukru we krwi (glukozy we krwi), zmniejszając tym samym ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2.

To pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu (HDL) na rzecz dobrego(HDL), zmniejszając tym samym ryzyko zawału serca i chorób serca .

 • Zapobiega i pomaga kontrolować występowanie osteoporozy.
 • Zmniejsza ryzyko otyłości.
 • Fizyczne samopoczucie
 • I n szczególności:

Wzmacnia mięśni i zgryz urządzenie, a tym samym spowalnia, po 35 lat, fizjologiczną utratę masy mięśniowej i masy kostnej.

Zapobiega powstawaniu bólu w dolnej części pleców.

To zwiększa zużycie kalorii, a tym samym przyczynia się do zmniejszenia masy ciała, z pozytywnymi skutkami, takimi jak, na przykład, zmniejszenie zmęczenia.

Poprawia wygląd, dzięki działaniu symulacji z powodu tonowania mięśni i utraty tkanki tłuszczowej.

Zdrowie psychiczne

Szczególnie:

Pozytywnie wpływa na nastrój, z redukcją objawów lęku, stresu, nerwów głodu i depresji dzięki produkcji tzw. „hormonów szczęścia-endorfin, które wywołują uczucie spokoju, relaksu i szerokiej dobrego samopoczucia.

Jeśli jest praktykowane w firmie, sprzyja socjalizacji i, w konsekwencji, zmniejsza poczucie samotności i w młodszych, zmniejsza skłonność do rozwoju zachowań ryzykownych (palenie, alkohol, agresywne zachowanie, zaburzenia odżywiania).

Szczególnie u dzieci, młodzieży i osób starszych, przyczynia się do rozwoju (lub, w przypadku osób w wieku powyżej 65 lat, zmniejsza pogorszenie) zdolności intelektualnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here